Masáže pro firmy...

...do kanceláří i na akce!

Masáže do kanceláře

1 ) Masáž v sedě na skládací masérské židli

Využívá kombinaci Shiatsu a Amma masáže tj. akupresurního působení formou reflexní terapie na tzv. meridiány – energetické dráhy životní energie člověka. Nejsou při ní používány žádné masážní emulze či olejíčky. Masáž je prováděna dlaněmi, prsty, palci i lokty maséra a aplikuje se na hlavě, šíji, ramenech, zádech, bedrech, rukách, dlaních i prstech zákazníka. Účastníci masáže jsou masírováni přes oblečení v sedě na polohovatelné mobilní masérské židli, kdy jsou kolena, hýždě, hrudník, čelo a ruce opřeny o polstrované opěrky, které umožňují po většinu délky masáže pevné zapření a fixaci polohy.

masaz-v-sedemasaz-v-sede-2masaz-v-sede-3masaz-v-sede-4

Délka masáže může být přizpůsobena v rozsahu 15 – 30 minut, během kterých dochází od zklidnění problematických partií přes protahování až k prohloubení dýchání, kdy bolest a celková únava začíná postupně ustupovat a přichází povzbuzení, úleva a motivace do další práce! Masáž v sedě je ideálním nástrojem pro relaxaci a povzbuzení při sedavém zaměstnání, každodenní práci u počítače, dlouhých cestách za volantem či jinak namáhavých činnostech. Jedná se o nejčastěji realizovanou formu masáží do kanceláře!

Účinky a přínos Office Masáží v sedě:

 • posílení životní energie, harmonizace těla a duše
 • doplnění celkového elánu, prokrvení těla a uvolnění svalů
 • uvolnění napětí v těle a zlepšení dýchání
 • odstranění stresu i psychického vyčerpání
 • motivace a povzbuzení do každodenních činností
 • zmírnění častých bolestí hlavy, krční páteře či bederní oblasti
 • eliminace problémů při sedavém zaměstnání a práci na počítači

 

2 ) Masáž v leže na mobilním lehátku

Masáže v sedě lze v případě zájmu klienta rozšířit i o klasické masáže na mobilním masérském lehátku. Tato verze masáží vyžaduje více soukromí, je časově náročnější a účastníci musí být při masáži z části svlečeni. Proto bývají klasické masáže v leže spíše jen doplňkovým prvkem pro menší skupiny zaměstnanců.

lehatko-2lehatko-4 lehatko-1  lehatko-3

Na lehátku provádíme téměř všechny druhy masáží, nejčastěji však kombinaci klasické a havajské masáže. Klasická masáž docílí povolení napjatých svalů, čímž se uvolní ztuhlé klouby a svaly a utiší se nervy. Havajská masáž takto připravené tělo uvolní a protáhne napjaté a zkrácené svaly.

 

3 ) Fyzioterapeutický seminář „Péče o tělo v pracovní době“

Nově jsme nyní mezi poskytované služby zahrnuli kromě masáží také fyzioterapeutický seminář pro zaměstnance našich klientů. Jedná se o aktivní seminář / workshop s názvem „Péče o tělo v pracovní době“. Pod vedením odborníků zasvětíme účastníky do problematiky držení těla, problémů při sedavém zaměstnání, při eliminaci základní pohybové aktivity a dalších neřestí dnešního života.

Zájemci si na sobě vyzkouší, jak snadno se mohou starat o své tělo i během pracovní doby pomocí několika sekvencí protažení či prohmatání problematických partií. Společně si také řipomenou nejen zásady správného sezení u počítače, ale i několik jednoduchých protahovacích a napravovacích cvičení.

Aktuality

17.12.2015
Office Masáže na Světové HR laboratoři
20.9.2015
OfficeMasáže na interní konferenci ČSOB pro 300 zaměstnanců
5.9.2015
OfficeMasáže = doprovodný program na PragueHarleyDays
19.1.2015
Firemní masáže nově realizujeme nejen v Praze, ale i v Brně a Ostravě

Proč spolupracovat právě s námi?

 1. Specializace na masáže do firem

 2. Kvalitní a spolehlivá spolupráce

 3. Tým až 25 profesionálních masérů

 4. Ukázková návštěva klienta zdarma

 5. Servis pro malé i velké společnosti

 6. Individuální přístup ke klientům

 7. Firemní masáže v sedě i na lehátku

 8. Doprava ke klientům zdarma

 9. Propracovaný zákaznický servis

 10. Přehledné ceny a vyúčtování