Masáže pro firmy...

...do kanceláří i na akce!

Otázky a odpovědi

1. Je ukázková testovací návštěva skutečně zdarma?

Ano, nezavazuje Vás k žádné další placené spolupráci a je zcela zdarma, detaily jsou uvedeny na stránce Ukázková návštěva.

2. Jak velký počet zaměstnanců můžete namasírovat?

Téměř neomezený, podle požadavků vysíláme do firem dostatečně velké masérské týmy.

3. Co speciálního je k firemním masážím potřeba?

Nic speciálního potřeba není, veškeré potřebné vybavení si naše mobilní masérské týmy přivezou s sebou. Stačí zajistit místnost či část prostoru, kde mohou masáže probíhat.

4. Není na masáže potřeba trochu soukromí?

Poskytnutý prostor případně na místě drobně upravíme či doplníme našimi paravany, aby masáže neprobíhaly přímo na chodbě před zraky všech. Masáže v sedě jsou ale realizovány přes oblečení, pro pohodlí masírovaného postačí pouze klidnější místnost.

5. Masáže v sedě jsou přes oblečení, má to tedy nějaký efekt?

Office Masáže v sedě probíhají na speciální polohovatelné masérské židli, působí se tlakovými hmaty na problematická místa, nepoužívají se žádné olejíčky ani masážní emulze, více informací o druhu masáží na Masáže do kanceláře.

6. Není po masáži v sedě oblečení pak pomačkané či poničené?

Ve většině případů oblečení pomačkané není, účastníci masáží vědí předem, že v ten den budou masáže probíhat, je tedy doporučeno nebrat si na sebe žádné speciální mačkavé oblečení. I tak mají masérské týmy k dispozici erární svrchní oblečení, které je možné v případě potřeby dotyčnému na masáž zapůjčit.

7. Jaké druhy masáží tedy pro firmy realizujete?

Nejčastěji se jedná právě o masáže v sedě přes oblečení. Lze však tyto masáže doplnit o klasické masáže v leže na mobilních masérských lehátkách, kde je možné provádět téměř všechny druhy masáží.

8. Jak dlouho takové masáže trvají?

Záleží na individuální domluvě dle požadavků klienta. Masáže v sedě většinou trvají 15-30 minut, masáže na masérských lehátkách pak 30-45 minut dle zvoleného druhu masáže. Vše lze upravit dle počtu zaměstnanců a možnostech klienta. Více na Masáže do kanceláře.

9. Jak jsou tedy tyto služby účtovány?

Klientům jsou služby účtovány hodinovou sazbou, bez ohledu na druh či délku masáží. Hodinová cena se pak odvíjí od celkového objemu spolupráce a frekvence návštěv. V ceně je již zahrnuta doprava. Více informací naleznete v sekci Ceník masáží.

10. Jak často a v jakém rozsahu Office Masáže pro klienty realizujete?

Je to různé dle velikosti firmy. Od čtyřhodinového bloku s jedním masérem až po dvoudenní akce v desetičlenných týmech. Frekvence opakování je pak také individuální od týdenní periody až po kvartální návštěvy. Nejčastěji se však jedná o pravidelné masáže jednou za čtrnáct dní či jednou měsíčně.

11. Je možné Office Masáže objednat i na speciální firemní akce?

Ano samozřejmě. Realizujeme masérské služby i na firemních akcích. Opět dle individuální domluvy pak stanovujeme počty masérů, druhy a délku masáží, tak aby byly pokryty potřeby i představy klienta.

12. V jakých městech či lokalitách jsou Office Masáže poskytovány?

Působíme po celé České a Slovenské republice. Doprava na místo firemních masáží pak není účtována zatím v Praze, Brně, Ostravě a v Bratislavě. Ale vždy je možné nastavit individuální podmínky spolupráce i v ostatních částech republiky.

Aktuality

17.12.2015
Office Masáže na Světové HR laboratoři
20.9.2015
OfficeMasáže na interní konferenci ČSOB pro 300 zaměstnanců
5.9.2015
OfficeMasáže = doprovodný program na PragueHarleyDays
19.1.2015
Firemní masáže nově realizujeme nejen v Praze, ale i v Brně a Ostravě

Proč spolupracovat právě s námi?

  1. Specializace na masáže do firem

  2. Kvalitní a spolehlivá spolupráce

  3. Tým až 25 profesionálních masérů

  4. Ukázková návštěva klienta zdarma

  5. Servis pro malé i velké společnosti

  6. Individuální přístup ke klientům

  7. Firemní masáže v sedě i na lehátku

  8. Doprava ke klientům zdarma

  9. Propracovaný zákaznický servis

  10. Přehledné ceny a vyúčtování