Masáže pro firmy...

...do kanceláří i na akce!

Výhody spolupráce s Office Masážemi

1. Specializace na masáže pro firmy

Jako jediná společnost se zaměřujeme na profesionální masérský servis pro firemní klientelu. Přinášíme svým klientům dlouhodobá řešení firemních masáží jakožto formu nefinančních zaměstnaneckých benefitů i jako součást pořádaných teambuildingů a firemních akcí.

2. Kvalitní a spolehlivá spolupráce

Při realizaci firemních masáží dodržujeme vysoké standardy a profesionalitu poskytovaných služeb. Neustále se snažíme své služby zdokonalovat i díky zpětným vazbám a reportům z proběhlých masérských dní u našich klientů.

3. Tým až 25 profesionálních masérů

Díky početnému týmu proškolených a certifikovaných masérů jsme schopni zajistit masáže i pro největší společnosti na trhu.

4. Ukázková návštěva klienta zdarma

Na počátku případné spolupráce navštíví klienta masér spolu s naším zástupcem. Během jedné hodiny bude klient moci zdarma vyzkoušet masáže v sedě až pro tři osoby odpovědné za rozhodování o zaměstnaneckých benefitech společnosti. Více na Ukázková návštěva.

5. Servis pro malé i velké společnosti

Jsme partnerem, který je schopen realizovat firemní masáže jak pro stovky zaměstnanců v jedné společnosti, tak i pro několik málo osob. Podle počtu zaměstnanců pak vysíláme potřebný počet členů našeho mobilního masérského týmu.

6. Individuální přístup ke klientům

Již při testovací ukázkové návštěvě probere náš zástupce s klientem detaily jeho požadavků. Navrhne efektivní řešení firemních masáží na míru a nastaví nejvhodnější formu spolupráce (počty masérů, druhy masáží, frekvence opakování…)

7. Firemní masáže v sedě i na lehátku

Nejvyužívanější formu masáže ve firmách je masáž v sedě na masérské polohovací židli, kterou jsme ale v případě zájmu klienta schopni rozšířit také o téměř všechny druhy klasické masáže v leže na mobilním masérském lehátku.

8. Doprava ke klientům zdarma

Svým klientům poskytujeme v námi pokrytých městěch dopravu zcela zdarma. Mobilní masérské týmy se s veškerým vybavením a spotřebním materiálem dopraví do kanceláří klienta, kterému tato přeprava není účtována.

9. Propracovaný zákaznický servis

V našem zákaznickém centru vyřizujeme jak telefonické, tak elektronické objednávky našich klientů. V případě dlouhodobé spolupráce je klientům přidělen online zákaznický účet s přehledem dosavadních objednávek a možností evidence individuálních požadavků.

10. Přehledné ceny a vyúčtování

Po ukončení masérského bloku (tj. např. jednou týdně, měsíčně či kvartálně) je zákazníkovi vystaveno vyúčtování a zaslána faktura za poskytnuté služby. Účtována je jednotná hodinová sazba bez ohledu na počet či druhy poskytovaných firemních masáží.

Aktuality

17.12.2015
Office Masáže na Světové HR laboratoři
20.9.2015
OfficeMasáže na interní konferenci ČSOB pro 300 zaměstnanců
5.9.2015
OfficeMasáže = doprovodný program na PragueHarleyDays
19.1.2015
Firemní masáže nově realizujeme nejen v Praze, ale i v Brně a Ostravě

Proč spolupracovat právě s námi?

  1. Specializace na masáže do firem

  2. Kvalitní a spolehlivá spolupráce

  3. Tým až 25 profesionálních masérů

  4. Ukázková návštěva klienta zdarma

  5. Servis pro malé i velké společnosti

  6. Individuální přístup ke klientům

  7. Firemní masáže v sedě i na lehátku

  8. Doprava ke klientům zdarma

  9. Propracovaný zákaznický servis

  10. Přehledné ceny a vyúčtování